Aydınlatma ve Dekorasyon

Aydınlatma ve Dekorasyon

Evde, ofiste veya bir mağazada bir iç mimarın en önem verdiği konu elbette aydınlatmadır. Ne yazık ki aydınlatma; günümüzde hâlâ önemsenmeyen, son dakikaya bırakılan ve çoğu zaman geçiştirilen bir konudur. Oysaki; bütünlüğü sağlayan her zaman aydınlatmadır. Farklı ışık oyunları ile bir mekânı çok değişik atmosfere sokabileceğiniz gibi, çok güzel olan bir mekâna yanlış aydınlatma ile son derece kötü bir görüntü de kazandırabilirsiniz.

Mevcut mekânlarda kullanılan aydınlatmalar genel düzeydeki algıyı yaratmak için kullanılır. Yani mekânın içinde olan eşyaları rahat seçmemizi ve rahat hareket etmemizi sağlayan, bütünlüğü tamamlayan aydınlatmalardır.

İç mimaride aydınlatma planını yaparken ışığın nereyi nasıl aydınlatacağını, nasıl aydınlatma modellerinin kullanılacağını, mekânda var olan  mevcut ışık miktarına göre doğru seçmek gerekir. Gün ışığının miktarı mevcut nedenlerden dolayı yetersiz ise buna göre aydınlatma tercihi yapmak gerekir. Örneğin; hollerde, penceresi olmayan alanlarda aydınlatma seçeneğinin ve ışık miktarının iyi ayarlanması gerekir.

Servis elektrik olarak Ev,Ofis,Fabrika gibi yaşam alanlarını aydınlatıyor ve estetik bir anlayış içersinde aydınlatma dekorasyonu yapıyoruz.


Aydınlatma ve Dekorasyon

Teknik Destek

Elektrik ile ilgili problemleriniz için Çözüm Ortağınız.

  • Avcılar – Servis Elektrik
  • Beylikdüzü – Servis Elektrik
  • Bakırköy – Servis Elektrik
  • Büyükçekmece – Servis Elektrik
  • Esenyurt – Servis Elektrik
  • Küçükçekmece – Servis Elektrik

Mesaj Gönderin
Whatsapp Üzerinden İletişim İçin
Merhaba Servis Elektrik, Nasıl Yardımcı Olabilirim ?