İnternet Arıza

İnternet Arıza

Evinizde oluşabilecek internet arızaları genelde yanlış bağlantı sonucu yada kabloların zedelenmesi ve zarar görmesi ile oluşur.Modeminizin arızalanması yada servis sağlayıcı firma tarafından kaynaklanan sinyal problemleri tarafından da arızalar oluşmaktadır.

Data Server

İşletmeleriniz için gerekli olan sunucu tasarımı ve montajını yaparak,İşletmenizin sorunsuz bir altyapı ve hıza kavuşturuyoruz.


internet arıza

Güvenlik Kameraları

Günümüzde güvenlik kameralarının kullanımı her geçen gün artmaktadır.Çaydırıcı bir yöntem olarak kullanılan güvenlik kameralarına her geçen gün ihtiyaç artmaktadır.Ev ve ofisinize güvenlik kamerası taktırmak mı istiyorusunuz ? Teknolojinin gelişmesi ile güvenlik kameralarının özellikleri ve kullanışlılıkları artmakta.Güvenlik kameraları hakkında hiç bir şey bilmiyor ve aklınıza takılan sorular için bizi arayabilirsiniz.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın, can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması önemlidir.

Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinim temel işlevi yangının kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Yangının kaynağının bulunmasındaki sürenin, dikkate alınmadan yapılan projelendirmeler veya algılama elemanlarının tipinin doğru seçilmemesi sistemin ana işlevini tam olarak yerine getirememesine neden olacaktır. Ayrıca algılayıcı tipinin ortam koşullarına uygun olarak seçilmemesi yanlış alarmlara neden olacağından, sistemin güvenilirliğinin ortadan kalkması sonucunu doğuracaktır.

Yangın sistemlerinin kurulumu kadar bakımlarının da zamanında yapılmasının önemli bir husustur.Çünkü güvendiğimiz sistemler ihtiyaç halinde çalışmaması büyük bir felakete yol açabilir.


Teknik Destek

Elektrik ile ilgili problemleriniz için Çözüm Ortağınız.

  • Avcılar İnternet Arıza Servis Elektrik
  • Beylikdüzü İnternet Arıza Servis Elektrik
  • Bakırköy İnternet Arıza Servis Elektrik
  • Büyükçekmece İnternet Arıza Servis Elektrik
  • Esenyurt İnternet Arıza Servis Elektrik
  • Küçükçekmece İnternet Arıza Servis Elektrik

Mesaj Gönderin
Whatsapp Üzerinden İletişim İçin
Merhaba Servis Elektrik, Nasıl Yardımcı Olabilirim ?